Makijaż podkreślający naturalną urodę


Jako kobiety lubimy się zmieniać i to dlatego makijaż stał się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Bywa jednak i tak, że zaczynamy z nim totalnie przesadzać. Malujemy swoje brwi i oczy w taki sposób, jak gdybyśmy zaraz miały udać się na wielką galę, mimo iż wychodzimy jedynie do sklepu spożywczego lub idziemy wyrzucić śmieci. Nie doceniamy własnej urody, która jest przecież najpiękniejsza. Jeżeli jednak nauczymy się podkreślać to, co dała nam matka natura, przestaniemy odczuwać potrzebę nakładania grubej warstwy przysłowiowej „tapety”.

Podwójna porcja fluidu na co dzień nie jest nam do niczego potrzebna. Jeżeli mamy pewne drobne niedoskonałości, przykryjmy je niewielką ilością korektora, a twarz osypmy lekkim pudrem, by zapobiec świeceniu się skóry w ciągu dnia. Oczy pomalujmy zwykłym tuszem, brwi podkreślmy cieniem, a na usta nałóżmy pomadkę w kolorze warg. W takim makijażu poczujemy się pięknie, a przy tym naturalnie.

Makijaż permanentny też może być dobrym wyborem, jeżeli nawet wykonanie takiego codziennego makijażu jest dla nas problemem. Inwestycja w niego na pewno się nam opłaci.

Warto odwiedzić: makijaż permanentny Poznań.